Wedstrijden

DATUM WEDSTRIJD
26-12 Kerstloop
31-12 Tankloop
13-01 Deltacross
27-01 Scheldesportcross
4-02 Mammoet Midwinter HM Cadzand-bad
10-02 Grevenlingencross
3-03 Kustcross

Filter per sport

Hardlopen Triatlon
Zwemmen Wielrennen

Bekijk alles

  • Brooks Defyance 9

    Brooks Defyance 9
    een uitstekende keuze voor de wat zwaardere neutrale hardloper € 149.95 € 99.00
  • Salomon Agile 12 set

    Salomon Agile 12 set
    Lichtgewicht 12L rugtas, blijft comfortabel op de rug tijdens hardlopen. € 89.95 € 80.95
  • Rogelli T-shirt Brooklyn Wit/Blauw

    Rogelli T-shirt Brooklyn Wit/Blauw
    Rogelli T-shirt Brooklyn € 24.95 € 9.95
  • Shockabsorber sport bh

    Shockabsorber sport bh
    Level 4 sportbh, snel drogend materiaal.Geen hinderlijke naadjes. € 53.95 € 48.95

Uitslagen

Uitslag Triatlon Wilhelminadorp 30-6-2017

                   
    t/m 18 jaar                
360    Lydia Kleinjan    Goes    NLD    1:30:41    71
359    Corine Oele-Sandee    Kapelle    NLD    1:16:38    43
361    Nikita van den Ouden    TVS'90    NLD    1:13:17    32
                    
    18-20 jaar                
362    Justin Boone    De langstraat waalwijk    NLD    1:03:27    9
                    
    20-40 jaar                
381    Nicky Aalders    's-Heer Hendrikskinderen    NLD    1:17:31    47
380    Nelleke Baldé    Grijpskerke    NLD    1:12:09    29
374    Jozias Boone    AV'56    NLD    1:13:13    21
379    Mischa van Damme    Triathlon Vereniging Breda    NLD    1:31:19    72
370    Ivan Dellaert    Ijzendijke    NLD    1:28:40    69
383    Pieter Goud    Oostdijk    NLD    1:09:41    24
378    Marcel van der Hart    Middelburg    NLD    1:15:55    40
372    Joost van der Hart    Kapelle    NLD    1:16:50    44
384    Raoul van den Hoven    Middelburg    NLD    1:08:24    20
369    Dwight van Hulle    IJzendijke    NLD    1:06:11    15
376    Koen Van der Leeden    Rotterdam    NLD    1:10:27    25
386    Roely Leijnse-Prenger    Dynamica    NLD    1:17:37    48
377    Loek Luijbregts    Tilburg    NLD    1:00:43    4
373    Jos Moerkerken    Rotterdam    NLD    1:16:58    45
363    Arjen van Oord    Oost-Souburg    NLD    1:03:56    11
364    Arnoud Rijk    AV56    NLD    1:20:39    55
367    dieter staelens    LTTD    BEL    57:55:00    1
371    Jacolien Steijn    AV'56    NLD    1:32:40    73
375    Kevin Strubbe    SMO - Specialized    BEL    1:00:05    2
385    Remy Vasseur    b4sport    NLD    1:01:44    5
368    DORIEN Vasseur    OOSTBURG    NLD    1:28:39    68
365    bert verbeke    sint-laureins    BEL    1:06:34    17
366    Daan Westmaas    Goes    NLD    1:26:12    63
382    Nicole Wondergem    Middelburg    NLD    1:17:03    46
                    
    40-45 Jaar                
397    Peter Van limbergen    Av'56    NLD    1:08:36    21
388    Bas Groothedde    ZIerikzee    NLD    1:02:56    7
395    jan-willem van der hart    nieuwdorp    NLD    1:16:25    41
390    Dennis Heilbron    Sint Maartensdijk    NLD    1:03:18    8
387    Bart van den Heuvel    Kapelle    NLD    1:20:02    54
394    Frank Houweling    AV56    NLD    1:13:56    33
389    Corina Lievense    Middelburg    NLD    1:28:25    67
396    Jurgen Philipsen    Middelburg    NLD    1:22:44    57
393    Fiona Reijers    AV Scheldesport    NLD    1:19:56    53
392    Endy Slock    Axel    NLD    1:06:46    18
391    Elmar Sturm    Koudekerke    NLD    1:14:42    36
                    
    45-50 Jaar                
402    Hanco Adriaanse    Aagtekerke    NLD    1:08:44    22
410    Monique Allefs    Hulst    NLD    1:25:28    61
405    Marcel van den Berge    Zoutelande    NLD    1:19:26    52
414    robert blommaert    av '56    NLD    1:36:25    77
408    Martine Dattin    Vlaardingen    NLD    DNF    
415    Tom de Jonge    Bergen op Zoom    NLD    1:05:58    14
413    Richard De Vlieger    AV56    NLD    1:10:57    27
412    Rian De Vlieger    Goes    NLD    1:22:21    56
403    Janita Van der Have    Nieuwe Tonge    NLD    1:22:21    39
407    Martin Van der Have    Nieuwe Tonge    NLD    1:18:04    49
404    John Kommer    Zierikzee    NLD    1:15:04    37
400    Andre Kramer    yerseke    NLD    1:24:47    60
401    Berry Simonse    Av56    NLD    1:16:34    42
409    Miquel van Tongeren    ADSV Dynamica    NLD    1:00:31    3
411    Pieter Wielhouwer    Wilhelminadorp    NLD    1:24:36    59
399    Ad de Wit    Wolphaartsdijk    NLD    1:28:53    70
                    
    50-55 Jaar                
423    Louise Cornelis    Rotterdam Atletiek    NLD    1:23:12    58
425    Mark de Kok    Bergen op Zoom    NLD    1:10:32    26
421    Gino Dhanis    Sint Jansteen    NLD    1:26:25    65
426    peter dijkwel    's-Heer Arendskerke    NLD    1:14:00    34
416    Aad Geluk    Triatlonvereniging Rijnmond    NLD    1:05:14    12
422    Jurgen Kies    N.v.t.    NLD    1:25:46    62
418    Evert Kuijk    AV Scheldesport Terneuzen    NLD    DNF    
427    sjaak schipper    melissant    NLD    1:05:51    13
419    Geert Staessens    Ijzendijke    NLD    1:27:38    66
417    Dick Van der Steen    Oost souburg    NLD    1:18:25    50
424    Marco van der Meulen    Oostburg    NLD    1:03:41    10
420    Gert van der Vinden    Dynamica    NLD    1:06:26    16
428    Wim van Vliet    Arnemuiden    NLD    1:34    74
                    
    55-60 Jaar                
431    Jan Boonman    Kapelle    NLD    1:12:24    30
429    Corne van Dorst    Noordhoek    NLD    1:11:42    28
430    Henk Lous    Dynamica    NLD    1:18:34    51
433    Mark van Merrienboer    Toga    NLD    1:15:08    38
                    
    60 +                
436    Piet Bal    Middelharnis    NLD    1:26:20    
434    Kobus Botman    Dynamica    NLD    1:14:07    35
435    Lenie van Kleven    Vlissingen    NLD    1:36:51    78
                    
    Teams                
441    Willem Jan Brands    NTB    NLD    1:01:59    6
438    Team Connexxion 1    Middelburg    NLD    1:09:07    23
439    Team Connexxion 2    Middelburg    NLD    1:35:05    75
440    Team Connexxion 3    Middelburg    NLD    1:35:06    76
281    Team Koole sport            1:08:04    19

 


  • Perfacts start nummerband

    Perfacts start nummerband
    start nummerband met 3 drukknoppen waar het nummer aan vast kan € 8.95 € 4.95
  • Pro Touch Trail Running Belt

    Pro Touch Trail Running Belt
    Riem met 4 flesjes, 1 zakje met klitteband, 2 met rits. € 24.95 € 15.95
  • Salmon Speedcross Vario

    Salmon Speedcross Vario
    Een neutrale trailschoen. € 114.95 € 99.95
  • Pearl Izumi Fly Short Woman

    Pearl Izumi Fly Short Woman
    Lichtgewicht hardloopshort voor dames. Sneldrogend materiaal. € 44.95 € 34.95